OFICJALNIE: Krstičić w AEK-u

OFICJALNIE: Krstičić w AEK-u
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AEK Ateny

AEK Ateny poinformowało o pozyskaniu Nenada Krstičicia.

28-latek ma za sobą bardzo udany okres w Crvenie zveździe. Wraz z tym zespołem sięgnął po mistrzostwo Serbii oraz wywalczył awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Teraz jednak doszedł do wniosku, że to najlepszy moment, aby zmienić otoczenie.

Od kilku tygodni trwały negocjacje w sprawie jego przenosin do Grecji. Pomimo rozbieżności stronom udało się dojść do porozumienia i środkowy pomocnik został w piątek ogłoszony, jako nowy nabytek AEK Ateny.

Krstičić związał się z nowym pracodawcą kontraktem do 30 czerwca 2022 roku. Jego poprzedni klub zarobił na tej transakcji pół miliona euro.

- Było ciężko, jednak udało się dojść do końcowego porozumienia i cieszę się, że w końcu tu jestem. Belgrad był moim domem, jednak doszedłem do wniosku, że przyszedł w mojej karierze odpowiedni moment, aby dokonać zmian, dlatego stoję tu przed wami.

- W każdym spotkaniu będę dawał z siebie tyle, ile tylko mogę. Postaram się, jak najlepiej pomóc drużynie i mam nadzieje, że podobnie, jak z Crveną, uda mi się awansować z AEK do Ligi Mistrzów — zakończył.

Wychowanek OFK Belgrad rozegrał w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 27 spotkań. W tym czasie zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty.

Środkowy pomocnik nie powinien mieć w nowym zespole problemów z aklimatyzacją, ponieważ barw zespołu zlokalizowanego w Atenach broni jego rodak, Uroš Ćosić.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy