OFICJALNIE: Krzysztof Kamiński wraca do Polski. Czwarte zimowe wzmocnienie Wisły Płock

OFICJALNIE: Krzysztof Kamiński wraca do Polski. Czwarte zimowe wzmocnienie Wisły Płock fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock

Krzysztof Kamiński został nowym zawodnikiem Wisły Płock.

Doświadczony bramkarz dołączył do zespołu z województwa mazowieckiego na zasadzie wolnego transferu po tym, jak nie przedłużył wygasającego kontraktu z japońskim Júbilo Iwata.

29-letni zawodnik po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku. Przedstawiciele „Nafciarzy” zapewnili sobie także prawo do przedłużenia współpracy z byłym graczem Pogoni Siedlce czy Ruchu Chorzów.

Krzysztof Kamiński reprezentował już w przeszłości barwy Wisły Płock. Miało to miejsce w latach 2010-2012. Bramkarz mógł wówczas liczyć na regularną grę w barwach tego zespołu, co pozwoliło mu się wypromować i zaliczyć sportowy awans pozwalający mu na podjęcie rywalizacji na poziomie Ekstraklasy.

Doświadczony bramkarz wraca do Polski po pięciu latach przerwy spowodowanych grą w Júbilo Iwata. 29-latek rozegrał w sumie 154 spotkania dla japońskiego klubu, w których 50 razy zachował czyste konto.

Kamiński jest czwartym zimowym wzmocnieniem „Nafciarzy”. Przed nim kontrakty z ekipą z województwa mazowieckiego podpisali Dawid Kocyła, Cillian Sheridan i Torgil Gjertsen.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy