OFICJALNIE: Krzysztof Kubica i Adrian Benedyczak w Chrobym Głogów

OFICJALNIE: Krzysztof Kubica i Adrian Benedyczak w Chrobym Głogów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu Krzysztofa Kubicy.

Siedemnasta siła poprzedniego sezonu poszukiwała wzmocnień w drugiej linii. Z tego względu zdecydowano się pozyskać Krzysztofa Kubicę.

19-latek przeprowadza się do Głogowa z Górnika Zabrze na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. Środkowy pomocnik nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu w pierwszym zespole. Występował za to w trzecioligowych rezerwach. Tam zanotował cztery występy.

Do Chrobrego dołączył także 18-letni napastnik Pogoni Szczecin, Adrian Benedyczak. Tu również mowa o wypożyczeniu do końca sezonu bez opcji transferu definitywnego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy