Oficjalnie: Lamine Sané w Bundeslidze

Oficjalnie: Lamine Sané w Bundeslidze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Werder

Lamine Sané został piłkarzem Werderu.

Klub z Bremy potwierdził sfinalizowanie transferu z udziałem reprezentanta Senegalu. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione, media też nie podają konkretnej kwoty.

Środkowy obrońca podpisał trzyletnią umowę, po raz pierwszy w karierze opuszczając Francję. Od 2009 roku bronił barw Girondins Bordeaux.

29-latek jest starszym bratem Salifa Sané, który od 2013 gra w Hannoverze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy