OFICJALNIE: Lechia w transferowej ofensywie. Kenny Saief siódmym zimowym wzmocnieniem

OFICJALNIE: Lechia w transferowej ofensywie. Kenny Saief siódmym zimowym wzmocnieniem fot. Lechia Gdańsk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Kenny Saief zasilił szeregi Lechii Gdańsk na zasadzie wypożyczenia z Anderlechtu.

26-letni zawodnik występujący na lewym boku pomocy otrzymał parę dni temu zgodę od władz Anderlechtu na udanie się do Polski w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych przed sfinalizowaniem swojej przeprowadzki do ekipy z województwa pomorskiego.

Czterokrotny reprezentant Stanów Zjednoczonych zaliczył je bez większych problemów i dzięki temu przedstawiciele „Biało-Zielonych” dopięli ostatnie szczegóły związane z dokonaniem wypożyczenia do końca sezonu Kenny'ego Saiefa bez opcji jego definitywnego wykupu.

Były piłkarz między innymi Hapoelu Hajfa, Kirjatu Szemona, Gentu czy FC Cincinnati nie zaliczył w trwających rozgrywkach ani jednego występu w barwach belgijskiego klubu. Warto również zaznaczyć, że swój ostatni oficjalny mecz rozegrał na wypożyczeniu w ostatnim z wymienionych zespołów w maju 2019 roku.

26-letni pomocnik jest już siódmym zimowym wzmocnieniem Lechii. Przed nim umowy z drużyną z Gdańska podpisali ConradoKristers Tobers, Łukasz Zwoliński, Egzon KryeziuOmran Haydary i Zé Gomes.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie FC Barcelona: Quique Setién jedną nogą poza klubem FC Barcelona: Quique Setién jedną nogą poza klubem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy