OFICJALNIE: Lechia w transferowej ofensywie. Kenny Saief siódmym zimowym wzmocnieniem

OFICJALNIE: Lechia w transferowej ofensywie. Kenny Saief siódmym zimowym wzmocnieniem fot. Lechia Gdańsk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Kenny Saief zasilił szeregi Lechii Gdańsk na zasadzie wypożyczenia z Anderlechtu.

26-letni zawodnik występujący na lewym boku pomocy otrzymał parę dni temu zgodę od władz Anderlechtu na udanie się do Polski w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych przed sfinalizowaniem swojej przeprowadzki do ekipy z województwa pomorskiego.

Czterokrotny reprezentant Stanów Zjednoczonych zaliczył je bez większych problemów i dzięki temu przedstawiciele „Biało-Zielonych” dopięli ostatnie szczegóły związane z dokonaniem wypożyczenia do końca sezonu Kenny'ego Saiefa bez opcji jego definitywnego wykupu.

Były piłkarz między innymi Hapoelu Hajfa, Kirjatu Szemona, Gentu czy FC Cincinnati nie zaliczył w trwających rozgrywkach ani jednego występu w barwach belgijskiego klubu. Warto również zaznaczyć, że swój ostatni oficjalny mecz rozegrał na wypożyczeniu w ostatnim z wymienionych zespołów w maju 2019 roku.

26-letni pomocnik jest już siódmym zimowym wzmocnieniem Lechii. Przed nim umowy z drużyną z Gdańska podpisali ConradoKristers Tobers, Łukasz Zwoliński, Egzon KryeziuOmran Haydary i Zé Gomes.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy