OFICJALNIE: Lechia ma nowego napastnika. Przyspieszony transfer Zwolińskiego

OFICJALNIE: Lechia ma nowego napastnika. Przyspieszony transfer Zwolińskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Łukasz Zwoliński dołączył do Lechii Gdańsk.

Przedstawiciele ekipy z województwa pomorskiego poinformowali w pierwszych dniach lutego o sfinalizowaniu transakcji z udziałem Łukasza Zwolińskiego i Bartosza Kopacza. Obaj panowie mieli po zakończeniu trwających rozgrywek dołączyć do „Biało-Zielonych” na zasadzie wolnych transferów.

Lechia w przypadku pierwszego z nich podjęła jednak próbę wypracowania zadowalającego porozumienia z HNK Gorica w kwestii szybszego sprowadzenie doświadczonego napastnika.

Rozmowy prowadzone pomiędzy oboma klubami zakończyły się sukcesem i dlatego blisko 27-letni zawodnik będzie już w trwającym sezonie reprezentował barwy drużyny z Gdańska.

Łukasz Zwoliński zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ma występować w ekipie z województwa pomorskiego do końca czerwca 2023 roku. Z kolei dotychczasowy pracodawca byłego gracza Pogoni Szczecin, Arki Gdynia, Górnika Łęczna oraz Śląska Wrocław miał zainkasować z tytułu szybszego zakończenia współpracy z polskim zawodnikiem nieco ponad 300 tysięcy euro.

Środkowy napastnik trafił do HNK Gorica w lipcu 2018 roku. Od tego czasu rozegrał 54 spotkania dla chorwackiego zespołu, w których strzelił 23 bramki oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy