OFICJALNIE: Lechia ma nowego napastnika. Przyspieszony transfer Zwolińskiego

OFICJALNIE: Lechia ma nowego napastnika. Przyspieszony transfer Zwolińskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Łukasz Zwoliński dołączył do Lechii Gdańsk.

Przedstawiciele ekipy z województwa pomorskiego poinformowali w pierwszych dniach lutego o sfinalizowaniu transakcji z udziałem Łukasza Zwolińskiego i Bartosza Kopacza. Obaj panowie mieli po zakończeniu trwających rozgrywek dołączyć do „Biało-Zielonych” na zasadzie wolnych transferów.

Lechia w przypadku pierwszego z nich podjęła jednak próbę wypracowania zadowalającego porozumienia z HNK Gorica w kwestii szybszego sprowadzenie doświadczonego napastnika.

Rozmowy prowadzone pomiędzy oboma klubami zakończyły się sukcesem i dlatego blisko 27-letni zawodnik będzie już w trwającym sezonie reprezentował barwy drużyny z Gdańska.

Łukasz Zwoliński zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ma występować w ekipie z województwa pomorskiego do końca czerwca 2023 roku. Z kolei dotychczasowy pracodawca byłego gracza Pogoni Szczecin, Arki Gdynia, Górnika Łęczna oraz Śląska Wrocław miał zainkasować z tytułu szybszego zakończenia współpracy z polskim zawodnikiem nieco ponad 300 tysięcy euro.

Środkowy napastnik trafił do HNK Gorica w lipcu 2018 roku. Od tego czasu rozegrał 54 spotkania dla chorwackiego zespołu, w których strzelił 23 bramki oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy