OFICJALNIE: Legia Warszawa obniżyła ceny biletów na pożegnalny mecz Artura Boruca

OFICJALNIE: Legia Warszawa obniżyła ceny biletów na pożegnalny mecz Artura Boruca fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Damian Janiec
Damian Janiec
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o obniżeniu ceny biletów na spotkanie z Celtikiem. Powodem jest ostra reakcja kibiców i słaba sprzedaż wejściówek na pożegnalny mecz Artura Boruca.

Wydarzenie, które ma uczcić karierę legendarnego bramkarze odbędzie się w środę 20 lipca. Legia zmierzy się z Celtikiem, w którym Boruc występował w latach 2005-2010.

Początkowo kibice dobrze przyjęli wieść o organizacji takiego wydarzenia, jednak ich reakcja na ceny wejściówek już nie była pozytywna. Za najtańszą trzeba było zapłacić 60 złotych. Pojawiła się również informacja o tym, że bramkarz dostanie część kwoty ze sprzedaży biletów.

Ze względu na niskie zainteresowanie przyjściem na mecz ze strony fanów, Legia zdecydowała się na obniżenie cen.

„Wsłuchując się w głos kibiców, dziś o godz. 17:00 obniżyliśmy ceny wszystkich biletów na pożegnalny mecz Artura Boruca o 20 złotych. Bilety dla dzieci poniżej 13. roku życia dostępne są w cenie 10 złotych Wszyscy, którzy wcześniej kupili bilety uzyskają zwrot różnicy w cenie” – czytamy na oficjalnej stronie „Wojskowych”.

Spotkanie odbędzie się 20 lipca o godzinie 18:00 i będzie można je obejrzeć w Canal+Sport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy