Oficjalnie: Leimonas w Jagiellonii

Oficjalnie: Leimonas w Jagiellonii fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Povilas Leimonas został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Litwin związał się z białostockim klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.

- To bardzo solidny zawodnik i bardzo dobrze grał w ostatniej rundzie. Jest groźny i przy stałych fragmentach i dosyć mocny w defensywie, można o nim powiedzieć tylko dobre słowa - powiedział Marek Wasiluk.

Występujący na pozycji pomocnika piłkarz w barwach Widzewa Łódź rozegrał w sumie 17 spotkań, w których zdobył trzy bramki.

26-letni Leimonas przed przyjściem do Polski, od początku swojej kariery był związany z Sūduvą Marijampolė, z którą sięgnął dwukrotnie po Puchar oraz raz po Superpuchar Litwy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy