Oficjalnie: Leimonas w Jagiellonii

Oficjalnie: Leimonas w Jagiellonii fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Povilas Leimonas został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Litwin związał się z białostockim klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.

- To bardzo solidny zawodnik i bardzo dobrze grał w ostatniej rundzie. Jest groźny i przy stałych fragmentach i dosyć mocny w defensywie, można o nim powiedzieć tylko dobre słowa - powiedział Marek Wasiluk.

Występujący na pozycji pomocnika piłkarz w barwach Widzewa Łódź rozegrał w sumie 17 spotkań, w których zdobył trzy bramki.

26-letni Leimonas przed przyjściem do Polski, od początku swojej kariery był związany z Sūduvą Marijampolė, z którą sięgnął dwukrotnie po Puchar oraz raz po Superpuchar Litwy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy