Oficjalnie: Lucas Silva w Cruzeiro

Oficjalnie: Lucas Silva w Cruzeiro
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Real Madryt

Lucas Silva opuszcza Real Madryt w poszukiwaniu regularnej gry.

23-latek został wypożyczony do Cruzeiro aż do 30 czerwca 2018 roku. To klub, w którym rozpoczynał swoją karierę i z którego w styczniu 2015 roku trafił na Santiago Bernabeu. „Królewscy” zapłacili za niego wówczas 14 milionów euro.

Przygoda Brazylijczyka w Hiszpanii okazała się bardzo nieudana. Defensywny pomocnik zagrał w zaledwie dziewięciu meczach, po czym na rok został oddany do Olympique Marsylia. We Francji również musiał walczyć o miejsce w składzie, a ponadto nie zbierał dobrych recenzji.

W letnim oknie transferowym Lucas Silva był bliski przenosin do Sportingu. Udał się nawet na testy medyczne do Lizbony, ale ich wyniki powstrzymały przeprowadzenie transakcji. Okazało się, że zawodnik ma problemy z sercem. Były młodzieżowy reprezentant kraju musiał na kilka miesięcy odpocząć od treningów, przez nie został zgłoszony przez Real do bieżących rozgrywek. 

Co ciekawe, Brazylijczyk ma zapisaną w kontrakcie jedną z najwyższych klauzuli odstępnego w Realu. Wynosi ona aż 500 milionów euro (WIĘCEJ).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy