OFICJALNIE: Łuczak w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Łuczak w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn pozyskał Wojciecha Łuczaka.

„Duma Warmii” poszukiwała w ostatnich tygodniach zawodnika, który wzmocni zespół w ofensywie. Ostatecznie udało się pozyskać doświadczonego Wojciecha Łuczaka.

31-latek przenosi się do pierwszoligowca na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

- Po obserwacji jego gry oraz zasięgnięciu opinii w klubach pierwszoligowych doszliśmy do wniosku, że jest to potrzebna osoba w szatni, która obecnie jest różnojęzyczna. To charyzmatyczny człowiek z fajnym charakterem - powiedział prezes klubu, Grzegorz Lech.

Urodzony w Zgorzelcu piłkarz to wychowanek Willem II Tilburg. W swojej karierze był też związany z Cracovią, Górnikiem Łęczna, Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Sosnowiec.

Od zimy 2018 przywdziewał trykot ŁKS-u. W barwach tej drużyny rozegrał 51 meczów. Strzelił w nich 10 bramek i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy