OFICJALNIE: Łuczak w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Łuczak w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn pozyskał Wojciecha Łuczaka.

„Duma Warmii” poszukiwała w ostatnich tygodniach zawodnika, który wzmocni zespół w ofensywie. Ostatecznie udało się pozyskać doświadczonego Wojciecha Łuczaka.

31-latek przenosi się do pierwszoligowca na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

- Po obserwacji jego gry oraz zasięgnięciu opinii w klubach pierwszoligowych doszliśmy do wniosku, że jest to potrzebna osoba w szatni, która obecnie jest różnojęzyczna. To charyzmatyczny człowiek z fajnym charakterem - powiedział prezes klubu, Grzegorz Lech.

Urodzony w Zgorzelcu piłkarz to wychowanek Willem II Tilburg. W swojej karierze był też związany z Cracovią, Górnikiem Łęczna, Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Sosnowiec.

Od zimy 2018 przywdziewał trykot ŁKS-u. W barwach tej drużyny rozegrał 51 meczów. Strzelił w nich 10 bramek i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy