OFICJALNIE: Luis Suárez odmówił River Plate

OFICJALNIE: Luis Suárez odmówił River Plate fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ovación

Luis Suárez nie trafi do River Plate. Doświadczony napastnik nie zdecydował się na dołączenie do argentyńskiego zespołu po tym, jak ten odpadł z rywalizacji w Copa Libertadores.

Reprezentant Urugwaju nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającego kontraktu z Atlético Madryt i wraz z początkiem lipca stał się wolnym zawodnikiem.

35-letni piłkarz, pomimo zaawansowanego wieku, nie narzekał w ostatnim czasie na brak atrakcyjnych propozycji i zdołał nawet wypracować pełne porozumienie z River Plate.

Luis Suárez wstrzymywał się jednak z sfinalizowaniem całej operacji, ponieważ w pierwszej kolejności zależało mu na pozostaniu jeszcze przez przynajmniej jeden rok w Europie.

A teraz oficjalnie poinformował, że nie dołączy do argentyńskiego zespołu, bo ten zakończył swój udział w tegorocznej edycji Copa Libertadores po porażce w dwumeczu z Vélez Sarsfield (0:0, 0:1) w 1/8 finału.

- Byłem naprawdę kuszony i to pomimo mojego planu pozostania w Europie. River Plate bardzo naciskało, aby podpisać ze mną kontrakt, ale umowa się rozpadła, ponieważ są teraz poza Copa Libertadores - stwierdził Urugwajczyk na łamach „Ovación”.

Tym samym doświadczony piłkarz znów może skupić się na rozważaniu europejskich opcji. Ostatnio najczęściej był łączony z zasileniem szeregów Aston Villi, Fiorentiny, Ajaksu Amsterdam, Galatasaray czy Atalanty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy