OFICJALNIE: Łukasz Fabiański zostaje w West Ham United

OFICJALNIE: Łukasz Fabiański zostaje w West Ham United fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: West Ham United FC

Blisko 36-letni Łukasz Fabiański wciąż prezentuje najwyższą formę. Stąd nie dziwi fakt, że działacze West Hamu postanowili przedłużyć z nim kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

„Młoty” notują świetny sezon. Aktualnie z dorobkiem 48 punktów zajmują piąte miejsce, mając rozegrany o jeden mecz mniej niż czwarta Chelsea. Trudno w takiej sytuacji nie stwierdzić, że podopieczni Davida Moyesa walczą o udział w następnej edycji Ligi Mistrzów.

Duża w tym zasługa Łukasza Fabiańskiego, który w tej kampanii dziewięciokrotnie zachowywał czyste konto.

Niesamowite jest to, jak potoczyła się kariera „Fabiana” po odejściu z Arsenalu. Wiecznie niedoceniany w ekipie z Emirates bramkarz odnalazł szansę na regularne granie w Swansea, gdzie w końcu mu zaufano. Transfer do West Hamu to już w ogóle strzał w „10”.

W przyszłym sezonie Polak ma szansę dobić do 300 występów w Premier League. W tym momencie brakuje mu 31 meczów do osiągnięcia tej liczby.

MICHAŁ NIKLAS

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy