OFICJALNIE: Maddison znowu nie zadebiutuje w reprezentacji Anglii. Tym razem choroba

OFICJALNIE: Maddison znowu nie zadebiutuje w reprezentacji Anglii. Tym razem choroba fot. Leicester City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FA

Angielska federacja poinformowała, że James Maddison nie zagra w spotkaniach „Synów Albionu” z Czechami i Bułgarią.

Ofensywny pomocnik Leicester City znalazł się na 25-osobowej liście zawodników powołanych przez Garetha Southgate’a na październikowe mecze. Dzisiaj angielska federacja poinformowała jednak, że 22-latek nie wystąpi w nich i opuści zgrupowanie z powodu choroby.

Tym samym Maddison wciąż będzie musiał czekać na debiut w pierwszej reprezentacji Anglii. Southgate powołał go po raz pierwszy w zeszłym roku. Ponownie uczynił to we wrześniu, gdy „Synowie Albionu” mierzyli się po raz pierwszy z Bułgarią (4:0) i Kosowem (5:3). Gwiazdor Leicester nie pojawił się jednak na murawie.

Atmosferę podgrzewa fakt, że o Maddisona cały czas ubiegają się Irlandczycy. W kraju tym urodził się jego dziadek i zawodnik może reprezentować jego barwy. Brak występu 22-latka w koszulce angielskiego zespołu w spotkaniu o punkty przedłuża nadzieje tamtejszej federacji.

Anglicy zmierzą się z Czechami oraz Bułgarią kolejno w piątek i poniedziałek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy