OFICJALNIE: Majewski w... okręgówce | Znamy szczegóły finansowe

OFICJALNIE: Majewski w... okręgówce | Znamy szczegóły finansowe fot. Wieczysta Kraków
Redakcja
Redakcja
Źródło: Wieczysta Kraków | Transfery.info

Potwierdziły się nasze informacje. Radosław Majewski został piłkarzem Wieczystej Kraków, co oznacza, że będzie występował w klasie okręgowej.

Majewski związał się z Wieczystą kontraktem do 30 czerwca 2022 roku.

- Mam ambicje, aby nadal występować w wyższej klasie rozgrywkowej, ale po roku kiedy nie grałem ciężko było wrócić. Wieczysta Złożyła mi ofertę i okazała się najkonkretniejsza. Widać było, że trener mnie chciał i widział w drużynie. A to, że czuje się wsparcie trenera czy prezesa jest bardzo ważne - powiedział Majewski dla oficjalnego serwisu klubowego.

Jak udało się nam dowiedzieć, w grę weszły bardzo duże pieniądze. Majewski ma zarabiać nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie w ramach wspomnianej dwuletniej umowy, a do tego zainkasuje 100 tysięcy złotych za sam podpis.

W ten sposób Wieczysta ubiegła kluby z wyższych lig w rywalizacji o podpis 33-letniego Majewskiego, który ma na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Polski.

Ostatnio ofensywny pomocnik był piłkarzem australijskiego Western Sydney Wanderers, jednak nie udało mu się nawet zadebiutować w A-League, gdyż zerwał więzadło i potem przechodził wielomiesięczną rehabilitację. Teraz jest już zdrowy i wkrótce zobaczymy go na boiskach klasy okręgowej w Krakowie w jednym zespole z między innymi Sławomirem Peszko.

W przeszłości Majewski występował między innymi w Groclinie Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Polonii Warszawa, Nottingham Forest, Huddersfield, Lechu Poznań i Pogoni Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy