OFICJALNIE: Makengo i Vainqueur w Toulouse

OFICJALNIE: Makengo i Vainqueur w Toulouse
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toulouse FC

Jean-Victor Makengo będzie występował w Toulouse.

21-latek przeprowadza się do szesnastej siły poprzedniego sezonu ligi francuskiej z Nicei na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Klub z Tuluzy zastrzegł sobie możliwość wykupienia zawodnika po wspomnianym okresie.

Środkowy pomocnik pełnił w poprzednim sezonie raczej rolę dublera. Wprawdzie rozegrał 25 ligowych spotkań, jednak w większości z nich wchodził na boisko z ławki. Pomimo tego zdołał strzelić jednego gola.

Kontrakt wiąże go z Niceą do 30 czerwca 2022 roku. 

Szeregi Toulouse zasilił również William Vainqueur, który został wypożyczony z Antalyasporu.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy