OFICJALNIE: Makengo i Vainqueur w Toulouse

OFICJALNIE: Makengo i Vainqueur w Toulouse
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toulouse FC

Jean-Victor Makengo będzie występował w Toulouse.

21-latek przeprowadza się do szesnastej siły poprzedniego sezonu ligi francuskiej z Nicei na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Klub z Tuluzy zastrzegł sobie możliwość wykupienia zawodnika po wspomnianym okresie.

Środkowy pomocnik pełnił w poprzednim sezonie raczej rolę dublera. Wprawdzie rozegrał 25 ligowych spotkań, jednak w większości z nich wchodził na boisko z ławki. Pomimo tego zdołał strzelić jednego gola.

Kontrakt wiąże go z Niceą do 30 czerwca 2022 roku. 

Szeregi Toulouse zasilił również William Vainqueur, który został wypożyczony z Antalyasporu.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy