Oficjalnie: Manchester City nie zdążył potwierdzić transferu piłkarza, ale już go wypożyczył

Oficjalnie: Manchester City nie zdążył potwierdzić transferu piłkarza, ale już go wypożyczył
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Huddersfield Town

Reprezentant Australii Aaron Mooy nie może być zadowolony ze sposobu ogłoszenia transferu z Melbourne City do Manchesteru City.

Anglicy nie zdecydowali się nawet wystosować oficjalnego komunikatu i liczyć 25-letniego pomocnika jako swojego letniego wzmocnienia. Nie przeszkodziło to jednak w błyskawicznym jego wypożyczeniu na najbliższy sezon do innego klubu - grającego w Championship Huddersfield Town.

Mooy w ostatnim sezonie ustanowił rekord asyst w historii A-League - zaliczył ich aż 20 w 25 meczach, w dodatku dołożył do tego 11 bramek. Z Manchesterem City parafował czteroletnią umowę.

Przed kreatywnym pomocnikiem pracowity rok, bowiem, prócz bardzo dużych obciążeń związanych z Championship (aż 46 meczów w sezonie), czekają go też wyloty na mecze kadry Australii, w której do tej pory zagrał 16 meczów i strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy