Oficjalnie: Manchester City nie zdążył potwierdzić transferu piłkarza, ale już go wypożyczył

Oficjalnie: Manchester City nie zdążył potwierdzić transferu piłkarza, ale już go wypożyczył
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Huddersfield Town

Reprezentant Australii Aaron Mooy nie może być zadowolony ze sposobu ogłoszenia transferu z Melbourne City do Manchesteru City.

Anglicy nie zdecydowali się nawet wystosować oficjalnego komunikatu i liczyć 25-letniego pomocnika jako swojego letniego wzmocnienia. Nie przeszkodziło to jednak w błyskawicznym jego wypożyczeniu na najbliższy sezon do innego klubu - grającego w Championship Huddersfield Town.

Mooy w ostatnim sezonie ustanowił rekord asyst w historii A-League - zaliczył ich aż 20 w 25 meczach, w dodatku dołożył do tego 11 bramek. Z Manchesterem City parafował czteroletnią umowę.

Przed kreatywnym pomocnikiem pracowity rok, bowiem, prócz bardzo dużych obciążeń związanych z Championship (aż 46 meczów w sezonie), czekają go też wyloty na mecze kadry Australii, w której do tej pory zagrał 16 meczów i strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy