Oficjalnie: Marcano znów w Olympiakosie

Oficjalnie: Marcano znów w Olympiakosie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Uefa.com

Iván Marcano, zawodnik Rubina Kazań, został wypożyczony do Olimpiakosu Pireus.

Hiszpan, który w 2012 roku podpisał kontrakt z rosyjskim klubem, po raz drugi w swojej piłkarskiej karierze trafia do Grecji. Wcześniej bronił barw Olympiakosu w 2010 roku, kiedy to przebywał w Pireusie na wypożyczeniu z Villarrealu.  

W umowie wypożyczenia została zapisana klauzula, wedle której Olympiakos będzie mógł zdecydować się na wykupienie zawodnika po zakończeniu sezonu.

Marcano jest wychowankiem hiszpańskiego Racingu Santander. Ma na swoim koncie występ w reprezentacji narodowej do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy