OFICJALNIE: Marcelo po pół roku odszedł z Olympiakosu

OFICJALNIE: Marcelo po pół roku odszedł z Olympiakosu fot. Olympiakos
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos | Marca

Olympiakos poinformował w sobotnie popołudnie o rozstaniu z Marcelo.

Lewy defensor do Pireusu trafił we wrześniu ubiegłego roku, ale już niedługo potem pojawiły się spekulacje, że klub podziękuje mu za współpracę. Piłkarzowi doskwierały problemy zdrowotne i nie był w najwyższej formie.

Swój potencjał głównie ofensywny ujawnił na przełomie grudnia i stycznia. Wtedy w dwumeczu z Atromitosem w Pucharze Grecji Brazylijczyk strzelił trzy gole. Później jednak doznał kontuzji, z którą boryka się do dzisiaj.

Niedawno greckie media donosiły, że Marcelo otrzymał ofertę z innego klubu, dlatego poprosił o zgodę na odejście. W tym celu strony przystąpiły do rozmów w sprawie rozwiązania kontraktu.

Olympiakos teraz potwierdził opuszczenie Pireusu przez 34-latka.

„Marca” donosi, że najbardziej utytułowany zawodnik w historii Realu Madryt wrócił do stolicy Hiszpanii. W najbliższym czasie będzie korzystał z dobrodziejstwa ośrodka treningowego „Królewskich”, lecząc uraz. Tak będzie do czasu, aż znajdzie formalnie nowego pracodawcę.

Przygoda 58-krotnego reprezentanta Brazylii z grecką ekipą skończyła się na 10 występach i trzech trafieniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy