OFICJALNIE: Marcin Biernat w Górniku Łęczna

OFICJALNIE: Marcin Biernat w Górniku Łęczna
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Łęczna

Marcin Biernat został piłkarzem Górnika Łęczna.

Górnik Łęczna poinformował, że Marcin Biernat podpisał z nim kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Za młodu Biernat szkolił się w Cracovii, która wypożyczyła go do Ruchu Radzionków. Następnie środkowy obrońca występował w Puszczy Niepołomice, Chojniczance Chojnice, GKS-ie Tychy, Miedzi Legnica i Górniku Polkowice, z każdym z tych klubów rywalizując w I lidze. Łącznie defensor rozegrał na zapleczu Ekstraklasy 220 meczów.

W ostatnim sezonie 30-letni Biernat zanotował 25 występów w I lidze i strzelił gola. Górnik Polkowice zanotował spadek.

Przed kilkoma dniami Łęczna potwierdziła również wypożyczenie Patryka Pierzaka z Legii Warszawa. Oprócz tego szeregi Górnika przed nowym sezonem zasilili Wiktor Łychowydko oraz Jakub Kwiatkowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy