OFICJALNIE: Marciniak poprowadzi mecz Szwajcaria - Irlandia

OFICJALNIE: Marciniak poprowadzi mecz Szwajcaria - Irlandia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA

Szymon Marciniak został oddelegowany do prowadzenia meczu pomiędzy Szwajcarią a Irlandią.

Eliminacje Mistrzostw Europy wkraczają w decydującą fazę. W jednym z wtorkowych spotkań naprzeciw siebie staną jedenastki Szwajcarii oraz Irlandii.

Ten mecz będzie miał polski akcent. Na arbitra wspomnianej potyczki został bowiem desygnowany dobrze znany nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie, Szymon Marciniak.

38-latkowi na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. W rolę sędziego technicznego wcieli się natomiast Tomasz Musiał.

Starcie jest zaplanowane na 15 października na godzinę 20:45.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy