OFICJALNIE: Martin Zeman w Bruk-Bet Termalice

OFICJALNIE: Martin Zeman w Bruk-Bet Termalice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Martina Zemana.

Celem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza na kolejny sezon będzie awans do Ekstraklasy. Ma jej w tym pomóc nowo pozyskany skrzydłowy.

Do zespołu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego dołączył Martin Zeman. 31-latek przenosi się do tej ekipy ze Slovana Liberec na zasadzie wolnego transferu.

Czech związał się z pierwszoligowcem kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Urodzony w Táborze piłkarz to wychowanek Sparty Praga. W swojej karierze grał też między innymi dla Admira Wacker, Viktorii Pilzno oraz FC Sion.

Ostatnie grał dla wspomnianego Slovana Liberec. W tym czasie zanotował 33 mecze. Jego dorobek to cztery asysty.

Poza nim do Bruk-Bet Niecieczy dołączył też Samuel Štefánik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy