OFICJALNIE: Mateusz Bartolewski w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Mateusz Bartolewski w Zagłębiu Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu Mateusza Bartolewskiego.

Piątek był niezwykle pracowity dla działaczy Zagłębia Lubin. Najpierw poinformowano o pozyskaniu Jakuba Wójcickiego, z kolei kilka godzin później do drużyny dołączył Mateusz Bartolewski.

22-latek przenosi się do „Miedziowych” z Ruchu Chorzów na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Lewy defensor to wychowanek Pogoni Szczecin. W swojej karierze był także związany ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, skąd trafił do „Niebieskich”.

W poprzednim sezonie rozegrał 16 meczów. W tym czasie zdobył pięć goli i zanotował dwie asysty.

Bartolewski to trzeci letni transfer Zagłębia. Poza wspomnianym Wójcickim wcześniej informowano o zakontraktowaniu Jakuba Żubrowskiego z Korony Kielce.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy