OFICJALNIE: Mateusz Praszelik zmienił klub

OFICJALNIE: Mateusz Praszelik zmienił klub fot. Davide Casentini/LiveMedia/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cosenza Calcio

Mateusz Praszelik przeniósł się w ramach transferu czasowego z Hellasu Verona do Cosenzy Calcio.

Ofensywny pomocnik dołączył w zeszłym roku do zespołu z Werony ze Śląska Wrocław w ramach rocznego wypożyczenia z przymusem wykupu po spełnieniu określonych warunków.

22-letni zawodnik wypełnił niezbędne wymogi i formalnie przeniósł się do Hellasu, ale nie osiągnął wystarczająco wysokiego poziomu, by móc liczyć na kontynuowanie kariery w drużynie występujące w Serie A.

Z tego powodu otrzymał zgodę na rozejrzenie się za nowym klubem, gdzie mógłby trafić na zasadzie transferu czasowego.

Nie narzekał na brak zainteresowania ze strony ekip rywalizujących na zapleczu włoskiej elity i ostatecznie zaakceptował ofertę Cosenzy Calcio.

„Rossoblù” plasują się na półmetku rywalizacji na ostatnim miejscu w tabeli Serie B ze stratą pięciu punktów do ostatniej bezpiecznej lokaty.

Ofensywny pomocnik nie zanotował w tym sezonie żadnego występu w barwach Hellasu. Z kolei w poprzednim pojawił się dwukrotnie na boisku w koszulce zespołu z Werony.

Drużyna z zaplecza Serie A poinformowała w czwartek także o sprowadzeniu na zasadzie wypożyczenia Nicka Salihamidžicia, syna Hasana, z rezerw Bayernu Monachium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy