OFICJALNIE: Mateusz Skrzypczak w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Mateusz Skrzypczak w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Mateusz Skrzypczak to nowy nabytek Stomilu Olsztyn.

Po rundzie jesiennej obecnego sezonu działacze Lecha Poznań zdecydowali się na skrócenie wypożyczenia Mateusza Skrzypczaka do Puszczy Niepołomice.

Okazuje się jednak, że ta decyzja nie jest równoznaczna, z tym że 20-latek otrzyma już teraz szansę w drużynie Dariusza Żurawia. Trafi on bowiem do innego pierwszoligowca.

W czwartkowe przedpołudnie poinformowano, że wychowanek „Kolejorza” od teraz będzie grał dla Stomilu Olsztyn. Przeniósł się on do tej ekipy na zasadzie transferu czasowego do 30 czerwca 2021 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie 15 spotkań. Nie był on jednak raczej pierwszym wyborem trenera Puszczy Niepołomice, Tomasza Tułacza i często wchodził z ławki.

Po 17. kolejkach ekipa z Olsztyna plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy