OFICJALNIE: Mateusz Skrzypczak w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Mateusz Skrzypczak w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Mateusz Skrzypczak to nowy nabytek Stomilu Olsztyn.

Po rundzie jesiennej obecnego sezonu działacze Lecha Poznań zdecydowali się na skrócenie wypożyczenia Mateusza Skrzypczaka do Puszczy Niepołomice.

Okazuje się jednak, że ta decyzja nie jest równoznaczna, z tym że 20-latek otrzyma już teraz szansę w drużynie Dariusza Żurawia. Trafi on bowiem do innego pierwszoligowca.

W czwartkowe przedpołudnie poinformowano, że wychowanek „Kolejorza” od teraz będzie grał dla Stomilu Olsztyn. Przeniósł się on do tej ekipy na zasadzie transferu czasowego do 30 czerwca 2021 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie 15 spotkań. Nie był on jednak raczej pierwszym wyborem trenera Puszczy Niepołomice, Tomasza Tułacza i często wchodził z ławki.

Po 17. kolejkach ekipa z Olsztyna plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy