OFICJALNIE: Max Kruse w Unionie Berlin

OFICJALNIE: Max Kruse w Unionie Berlin fot. Fenerbahce
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Union Berlin

Max Kruse będzie występował w Unionie Berlin.

W połowie czerwca pojawiła się informacja o odejściu 32-latka z Fenerbahçe. Powodem miały być zaległości finansowe, choć turecki klub utrzymywał, że przed wybuchem pandemii koronawirusa ich nie było. Dzisiaj wyjaśniło się, że Kruse w nowym sezonie zagra w Unionie. Tym samym wrócił on po roku do Bundesligi.  

W trakcie kilkunastomiesięcznej tureckiej przygody Kruse rozegrał w koszulce Fenerbahçe 23 mecze. Zdobył siedem bramek i zanotował osiem asyst.  

Wcześniej wybiegał równo 250 razy na murawy Bundesligi. Kruse uzbierał tyle występów, będąc zawodnikiem St. Pauli, Freiburga, Borussii Mönchengladbach, Wolfsburga oraz Werderu Brema. Tego ostatniego był kapitanem. Zeszłoroczne przenosiny Niemca do Turcji wywołały zresztą spore zaskoczenie, ponieważ interesowały się nim również teoretycznie mocniejsze drużyny.  

Union zakończył ostatnie rozgrywki na jedenastym miejscu w tabeli Bundesligi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy