Oficjalnie: McDonald w Motherwell

Oficjalnie: McDonald w Motherwell
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Motherwell FC

Scott McDonald wraca do Szkocji. Australijczyk podpisał umowę z Motherwell.

31-letni napastnik występował w tym zespole w latach 2004-2007 oraz spędził w nim drugą część poprzedniego sezonu. Jego pięć goli w dziesięciu występach ligowych przyczyniło się do zapewnienia drużynie pierwszoligowego bytu. McDonald podpisał roczną umowę z możliwością przedłużenia jej na kolejny sezon.

Australijczyk jest znany przede wszystkim ze swoich występów w Celtiku Glasgow, którego barwy reprezentował przez trzy lata. Dla „The Bhoys” zaliczył 117 spotkań, w których zdobył 59 goli. Później postanowił spróbować swoich sił w Anglii - trafił do Middlesbrough, a następnie do Millwall, ale większej kariery w tych zespołach nie zrobił.

Zawodnik ten ma również niemałe doświadczenie na arenie międzynarodowej – zagrał 25 spotkań w drużynie narodowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy