OFICJALNIE: Mecz Juventusu odwołany

OFICJALNIE: Mecz Juventusu odwołany fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Juventus

Niedzielne spotkanie Serie A pomiędzy Juventusem a Atalantą zostało odwołane.

Pierwotnie mecz „Starej Damy” miał rozpocząć się o 18:00. Na jego rozegranie nie pozwoliły jednak warunki pogodowe, a dokładniej rzecz ujmując - obfite opady śniegu.

Śnieg padał w Turynie już wcześniej, ale tuż przed rozgrzewką piłkarzy obu ekip warunki znacznie się pogorszyły. Początkowo mecz miał zostać przełożony na późniejszą godzinę, ale ostatecznie podjęto decyzję o jego całkowitym odwołaniu.

- Wszyscy widzimy, co się stało. Panunjące warunki mogłyby diametralnie wpłynąć na to spotkanie, nie mówiąc już o bezpieczeństwie samych zawodników. To kwestia, którą przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę - powiedział dyrektor generalny Juventusu, Giuseppe Marotta. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że przełożony mecz zostanie rozegrany 14 marca.

Przypomnijmy, że Juventus traci obecnie punkt do przewodzącego tabeli Serie A Napoli. W 25 dotychczasowych spotkaniach ligowych mistrzowie Włoch sięgnęli po 65 „oczek”. Atalanta z dorobkiem 38 punktów zajmuje ósmą lokatę.  

o

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy