OFICJALNIE: Metalist Charków sięga po byłego piłkarza Korony Kielce

OFICJALNIE: Metalist Charków sięga po byłego piłkarza Korony Kielce fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Metalist Charków

Roberto Corral podpisał kontrakt z Metalistem Charków. Hiszpan był poprzednio związany z Koroną Kielce.

25-letni zawodnik otrzymał kilka miesięcy temu wolną rękę od władz ekipy z województwa świętokrzyskiego na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

Początkowo nie przejawiał on chęci do opuszczenia klubu i starał się odzyskać utracone zaufanie. Trener Kamil Kuzera nie widział mimo to miejsca w prowadzonym przez siebie zespole dla Roberto Corrala.

W efekcie obie strony rozwiązały obowiązujący do końca sezonu kontrakt w połowie lutego. Od tego momentu lewy obrońca rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy. Te zakończyły się sukcesem dopiero teraz w postaci nawiązania współpracy z Metalistem Charków.

Zespół z Ukrainy związał się z nowym nabytkiem do końca czerwca 2023 roku i przydzielił mu numer 33.

Były gracz CD Numancia i Realu Valladolid zakończył swój dwunastomiesięczny pobyt w Koronie Kielce na 21 występach z zanotowanym trafieniem oraz asystą.

Beniaminek Premier Lihi plasuje obecnie na przedostatnim miejscu w tabeli przez gorszy bilans bramkowy od poprzedzającego go Ruchu Lwów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy