OFICJALNIE: Metalist Charków sięga po byłego piłkarza Korony Kielce

OFICJALNIE: Metalist Charków sięga po byłego piłkarza Korony Kielce fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Metalist Charków

Roberto Corral podpisał kontrakt z Metalistem Charków. Hiszpan był poprzednio związany z Koroną Kielce.

25-letni zawodnik otrzymał kilka miesięcy temu wolną rękę od władz ekipy z województwa świętokrzyskiego na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

Początkowo nie przejawiał on chęci do opuszczenia klubu i starał się odzyskać utracone zaufanie. Trener Kamil Kuzera nie widział mimo to miejsca w prowadzonym przez siebie zespole dla Roberto Corrala.

W efekcie obie strony rozwiązały obowiązujący do końca sezonu kontrakt w połowie lutego. Od tego momentu lewy obrońca rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy. Te zakończyły się sukcesem dopiero teraz w postaci nawiązania współpracy z Metalistem Charków.

Zespół z Ukrainy związał się z nowym nabytkiem do końca czerwca 2023 roku i przydzielił mu numer 33.

Były gracz CD Numancia i Realu Valladolid zakończył swój dwunastomiesięczny pobyt w Koronie Kielce na 21 występach z zanotowanym trafieniem oraz asystą.

Beniaminek Premier Lihi plasuje obecnie na przedostatnim miejscu w tabeli przez gorszy bilans bramkowy od poprzedzającego go Ruchu Lwów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy