OFICJALNIE: Miał być hit, wyszedł kit. Pomocnik opuszcza Niecieczę

OFICJALNIE: Miał być hit, wyszedł kit. Pomocnik opuszcza Niecieczę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica

Dejan Janjatović nie jest już zawodnikiem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Serb dołączył do ekipy „Słoni” 1 grudnia zeszłego roku. Od tego czasu wystąpił w sześciu spotkaniach Ekstraklasy. Co ciekawe, pięć z nich zespół z Niecieczy przegrał.

Władze klubu wraz z zawodnikiem doszły do wniosku, że dalsza współpraca nie ma sensu. Obie strony były zgodne w sprawie przedwczesnego rozwiązania umowy.

Janjatović to kolejny piłkarz, który trafił do Niecieczy nie ze względu na nieprzeciętne umiejętności, a na bogatą przeszłość. Wrażenie robi bowiem fakt, że 26-latek jest wychowankiem akademii Bayernu Monachium. W swojej karierze był on także związany z Getafe, FC Vaduz i FC St. Gallen.

Mimo że pomocnik jest z urodzenia Serbem, posiada też obywatelstwo niemieckie. Janjatović ma na swoim koncie występy w juniorskich reprezentacjach kraju naszych zachodnich sąsiadów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy