Oficjalnie: Michał Mak w Niemczech

Oficjalnie: Michał Mak w Niemczech
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Lechia

Michał Mak przeniósł się do Arminii Bielefeld.

O transferze pomocnika poinformowała Lechia Gdańsk. Polak przeniesie się do Arminii na zasadzie wypożyczenia, które będzie obowiązywać do końca czerwca przyszłego roku. Gdańszczanie poinformowali również, że "Die Blauen" zagwarantowali sobie możliwość wykupu zawodnika.

Mak trafił do "Biało-Zielonych" w ubiegłym roku z GKS-u Bełchatów. Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie w barwach Lechii 23 spotkania ligowe, w których wpisał się na listę strzelców sześć razy. Teraz zagra na zapleczu Bundesligi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy