OFICJALNIE: Michał Żyro w Stali Mielec

OFICJALNIE: Michał Żyro w Stali Mielec fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Michał Żyro został zaprezentowany, jako nowy gracz Stali Mielec.

Celem drużyny prowadzonej przez Dariusza Marca na rundę wiosenną będzie walka o awans do Ekstraklasy. W realizacji tych zamierzeń ma pomóc nowo pozyskany skrzydłowy, którym jest Michał Żyro.

27-latek otrzymał od władz Korony Kielce wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca. Wydawało się, że pozostanie bez pracy. Ostatecznie zgłosiła się po niego wspomniana Stal Mielec.

Wychowanek warszawskiej Legii przenosi się na zaplecze Ekstraklasy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Żyro poza wspomnianym klubem z Warszawy bronił w swojej karierze barw takich ekip, jak choćby Wolverhampton, Charlton oraz Pogoń Szczecin. Później zakotwiczył we wspomnianej Koronie.

W obecnym sezonie w 13 ligowych meczach skrzydłowy zanotował jedną asystę.

W zespole z Mielca występuje między innymi brat Michała, Mateusz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy