OFICJALNIE: Michał Żyro w Stali Mielec

OFICJALNIE: Michał Żyro w Stali Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Michał Żyro został zaprezentowany, jako nowy gracz Stali Mielec.

Celem drużyny prowadzonej przez Dariusza Marca na rundę wiosenną będzie walka o awans do Ekstraklasy. W realizacji tych zamierzeń ma pomóc nowo pozyskany skrzydłowy, którym jest Michał Żyro.

27-latek otrzymał od władz Korony Kielce wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca. Wydawało się, że pozostanie bez pracy. Ostatecznie zgłosiła się po niego wspomniana Stal Mielec.

Wychowanek warszawskiej Legii przenosi się na zaplecze Ekstraklasy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Żyro poza wspomnianym klubem z Warszawy bronił w swojej karierze barw takich ekip, jak choćby Wolverhampton, Charlton oraz Pogoń Szczecin. Później zakotwiczył we wspomnianej Koronie.

W obecnym sezonie w 13 ligowych meczach skrzydłowy zanotował jedną asystę.

W zespole z Mielca występuje między innymi brat Michała, Mateusz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy