OFICJALNIE: Miedź Legnica rozwiązała kontrakt z piłkarzem z przyczyn dyscyplinarnych

OFICJALNIE: Miedź Legnica rozwiązała kontrakt z piłkarzem z przyczyn dyscyplinarnych
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Miedź Legnica

David Panka nie jest już zawodnikiem Miedzi Legnica.

Klub występujący na zapleczu Ekstraklasy poinformował o przedwczesnym zakończeniu współpracy z utalentowanym skrzydłowy z przyczyn dyscyplinarnych.

Miedź Legnica nie podaje żadnych dodatkowych szczegółów, ale ofensywny zawodnik miał zachowywać się w skandaliczny sposób w stosunku do kolegów oraz pracowników zespołu, dlatego postanowiono się go pozbyć.

Nie można wykluczyć, że 21-letni piłkarz postanowił w taki dość brudny sposób rozegrać sprawę ułatwienia sobie drogi do szybszego dostania się do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, gdzie ponoć zainteresowanie jego usługami przejawia jedna z drużyn.

Dodatkowego smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że David Panka związał się nie tak dawno z agencją menedżerską 11-Football Players, której właścicielami są byli piłkarze... Miedzi - Adrian Woźniczka i Mariusz Mowlik. 

Holender, posiadający też polskie korzenie, dołączył do pierwszoligowego zespołu w lipcu z RKC Waalwijk i początkowo był przewidziany do gry w rezerwach. Szybko przebił się jednak z nich do seniorskiej drużyny, dla której rozegrał trzynaście spotkań i zdobył w nich jednego gola w swoim ostatnim występie w barwach ekipy z Legnicy przeciwko Odrze Opole (4:2).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy