Oficjalnie: Miguel Veloso w Dynamie Kijów

Oficjalnie: Miguel Veloso w Dynamie Kijów
Redakcja
Redakcja
Źródło: Dynamo Kijów

Portugalski pomocnik opuszcza włoską Genoę na rzecz Dynama Kijów. Veloso podpisał z ukraińskim klubem 4-letnią umowę.

Zakontraktowanie 26-latka ma być kolejnym krokiem w kierunku zdetronizowania Szachtara Donieck i odzyskania przez Dynamo mistrzowskiego tytułu.

Veloso, który pomógł dotrzeć Portugalii do półfinału EURO 2012, odchodzi z Genoi po dwóch sezonach spędzonych w Serie A.
 
- Miguel Veloso podpisał kontrakt z Dynamem na okres czterech lat. Niedługo dołączy do swojej nowej drużyny, która przygotowuje się obecnie w Austrii do nadchodzącego sezonu - czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie kijowskiego klubu.
 
- Byłem świadomy zainteresowania ze strony wielu zespołów, ale Dynamo było najbardziej nieustępliwe w negocjacjach. Doceniam również, że jest to klub z wielką historią i ambicjami, a ja sam jestem bardzo zainteresowany możliwością gry w Lidze Mistrzów - powiedział Veloso dla oficjalnej strony klubu.
 
Portugalski pomocnik zaliczył dotychczas 29 występów w narodowej reprezentacji, w tym 5 podczas zakończonych niedawno Mistrzostw Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy