Oficjalnie: Młody Polak w Hearts

Oficjalnie: Młody Polak w Hearts
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hearts

Wojciech Gajda został nowym zawodnikiem Heart of Midlothian FC.

Utalentowany golkiper przebywał od listopada na testach w szkockim zespole, które zakończyły się dla niego sukcesem, czyli podpisaniem profesjonalnego kontraktu z klubem.

18-letni bramkarz związał się z Hearts do końca czerwca 2018 roku i na razie będzie występował oraz trenował w młodzieżowej drużynie z Edynburga.

Wojciech Gajda urodził się w urodził się w Kolbuszowej, ale od dziecka mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie też rozpoczynał swoją przygodę z futbolem. Zawodnik posiadający obywatelstwo polskie i amerykańskie jest wychowankiem New York Red Bulls. W barwach tego klubu w latach 2015-2016 rozegrał siedemnaście meczów w drużynach młodzieżowych. Nigdy jednak nie dostąpił zaszczyty występu w pierwszym lub drugim zespole.

Po zakończeniu przygody z ekipą z RedBull Arena wyjechał do Europy i trafił nawet na testy do Manchesteru United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy