OFICJALNIE: Mmaee w Ferencvárosi

OFICJALNIE: Mmaee w Ferencvárosi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ferencvárosi

Ferencvárosi poinformowali o pozyskaniu Samyego Mmaee.

Po tym, jak na przeprowadzkę do saudyjskiego Al-Ain zdecydował się Abraham Frimpong, działacze Ferencvárosi zaczęli rozglądać się za kimś, kto mógłby go zastąpić.

Wybór padł ostatecznie na reprezentanta Maroko, Samyego Mmaee. Przenosi się on do ligi węgierskiej z Belgii w ramach transferu definitywnego.

Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Warto dodać, że znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jego poprzedni pracodawca, a więc VV St. Truiden zarobił na tym transferze blisko pół miliona euro.

Urodzony w Halle zawodnik rozegrał w tym sezonie na boiskach ligi belgijskiej łącznie 11 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy