OFICJALNIE: Mmaee w Ferencvárosi

OFICJALNIE: Mmaee w Ferencvárosi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ferencvárosi

Ferencvárosi poinformowali o pozyskaniu Samyego Mmaee.

Po tym, jak na przeprowadzkę do saudyjskiego Al-Ain zdecydował się Abraham Frimpong, działacze Ferencvárosi zaczęli rozglądać się za kimś, kto mógłby go zastąpić.

Wybór padł ostatecznie na reprezentanta Maroko, Samyego Mmaee. Przenosi się on do ligi węgierskiej z Belgii w ramach transferu definitywnego.

Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Warto dodać, że znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jego poprzedni pracodawca, a więc VV St. Truiden zarobił na tym transferze blisko pół miliona euro.

Urodzony w Halle zawodnik rozegrał w tym sezonie na boiskach ligi belgijskiej łącznie 11 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy