Oficjalnie: Mucha z powrotem w Ekstraklasie!

Oficjalnie: Mucha z powrotem w Ekstraklasie!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza już oficjalnie potwierdziła sprowadzenie Jána Muchy.

O transferze słowackiego bramkarza do Niecieczy spekulowało się od kilkudziesięciu godzin. Teraz włodarze klubu z województwa małopolskiego poinformowali o związaniu się z nim umową do 30 czerwca 2019 roku.


Dla Muchy to powrót do Ekstraklasy po siedmiu latach przerwy. W latach 2005-10 z sukcesami reprezentował on barwy Legii Warszawa. W sumie rozegrał dla zespołu ze stolicy naszego kraju 119 występów, zachowując w nich 60 czystych kont. To właśnie za czasów gry w Warszawie Słowak zadebiutował w reprezentacji swojego kraju, w której do tej pory zanotował 46 spotkań.


Siedem lat temu Mucha odszedł z Legii do Evertonu, w którym jednak w zasadzie w ogóle nie grał, raptem dwukrotnie pojawiając się na boiskach Premier League. Następnie występował w Krylii Sowietow, Arsenale Tuła oraz Slovanie Bratysława. Miniony sezon zakończył z 23 występami w słowackiej ekstraklasie.


Mucha przeniósł się do Niecieczy najprawdopodobniej na zasadzie wolnego transferu. Przypomnijmy, że wcześniej szeregi „Słoników” wzmocnili już Bartosz Śpiączka oraz Łukasz Piątek.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy