Oficjalnie: Mucha z powrotem w Ekstraklasie!

Oficjalnie: Mucha z powrotem w Ekstraklasie!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza już oficjalnie potwierdziła sprowadzenie Jána Muchy.

O transferze słowackiego bramkarza do Niecieczy spekulowało się od kilkudziesięciu godzin. Teraz włodarze klubu z województwa małopolskiego poinformowali o związaniu się z nim umową do 30 czerwca 2019 roku.


Dla Muchy to powrót do Ekstraklasy po siedmiu latach przerwy. W latach 2005-10 z sukcesami reprezentował on barwy Legii Warszawa. W sumie rozegrał dla zespołu ze stolicy naszego kraju 119 występów, zachowując w nich 60 czystych kont. To właśnie za czasów gry w Warszawie Słowak zadebiutował w reprezentacji swojego kraju, w której do tej pory zanotował 46 spotkań.


Siedem lat temu Mucha odszedł z Legii do Evertonu, w którym jednak w zasadzie w ogóle nie grał, raptem dwukrotnie pojawiając się na boiskach Premier League. Następnie występował w Krylii Sowietow, Arsenale Tuła oraz Slovanie Bratysława. Miniony sezon zakończył z 23 występami w słowackiej ekstraklasie.


Mucha przeniósł się do Niecieczy najprawdopodobniej na zasadzie wolnego transferu. Przypomnijmy, że wcześniej szeregi „Słoników” wzmocnili już Bartosz Śpiączka oraz Łukasz Piątek.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy