OFICJALNIE: Nieoczekiwany obrót spraw. Oświadczenie Terry'ego

OFICJALNIE: Nieoczekiwany obrót spraw. Oświadczenie Terry'ego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: John Terry I Instagram

John Terry opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczenie dotyczące swojej najbliższej przyszłości.

Kilka dni temu włoskie media poinformowały, że pozostający bez klubu angielski obrońca przechodzi testy medyczne i jest o krok od związania się ze Spartakiem Moskwa. Rosjanie zaoferowali mu podobno kontrakt gwarantujący roczne zarobki na poziomie trzech milionów funtów.

Terry nie zostanie jednak graczem Spartaka, o czym postanowił sam poinformować.

„Po dłuższej refleksji postanowiłem odrzucić propozycję kontraktową Spartaka. Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować klubowi, a także życzyć jemu i jego kibicom wszystkiego dobrego w tym sezonie.

To ambitny klub. Jestem pod wrażeniem panującego w nim profesjonalizmu. Po ocenie takiego transferu z rodziną uznałem jednak, że w tym momencie nie będzie to dla mnie właściwy ruch” - napisał 37-latek.

Przypomnijmy, że Terry w zeszłym roku zakończył swoją 22-letnią przygodę z Chelsea i przeniósł się do Aston Villi. Poprzedni sezon zakończył z 35 występami w Championship na koncie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy