OFICJALNIE: Nikola Kuveljić w Wiśle Kraków

OFICJALNIE: Nikola Kuveljić w Wiśle Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków potwierdziła pozyskanie Nikoli Kuveljicia.

22-letni pomocnik trafił do „Białej Gwiazdy” na zasadzie półrocznego wypożyczenia z FK Javor Ivanjica. Krakowianie zapewnili sobie możliwość jego wykupu i podpisania trzyletniego kontraktu w dowolnym momencie do 30 maja 2020 roku. Jak czytamy w klubowym komunikacie: „Wisła zablokowała już na ten cel niezbędne środki finansowe”.

Kuveljić do tej pory grał wyłącznie w Serbii. W tym czasie był związany z FK IMT Belgrad, FK Jedinstvo Surčin i wspomnianym Javorem. W obecnym sezonie mierzący 194 centymetry wzrostu pomocnik rozegrał 18 spotkań w serbskiej ekstraklasie, notując trzy trafienia i dwie asysty.

To piąty zimowy transfer Wisły. W sobotę krakowski klub potwierdził wypożyczenie Heberta. Wcześniej trafili do niego również Gieorgij Żukow, Mateusz Hołownia oraz Ľubomír Tupta. Tylko Żukow przeszedł do „Białej Gwiazdy” na zasadzie transferu definitywnego.

Dzisiaj Wisła uda się na zgrupowanie w Turcji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy