OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta

OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta fot. Wisła Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków potwierdziła zapowiadany od kilku dni przez media transfer Heberta.

„Biała Gwiazda” wypożyczyła brazylijskiego stopera z JEF United Chiba. Hebert spędzi w Krakowie najbliższe pół roku. Wisła nie napisała nic o opcji wykupu.

Środkowy obrońca wraca do Polski po dwuletniej przerwie. Do Japonii trafił na początku 2018 roku z Piasta Gliwice. Od tamtej pory rozegrał 45 spotkań w barwach JEF United. W sezonie 2019 jego zespół uplasował się na siedemnastym miejscu w tabeli drugiej ligi japońskiej (rywalizowały w niej 22 drużyny)

We wspomnianym Piaście Hebert występował przez cztery lata. 28-letni zawodnik uzbierał 116 spotkań, siedem bramek i cztery asysty w Ekstraklasie.

To czwarty zimowy transfer Wisły. Wcześniej szeregi „Białej Gwiazdy” zasilili Gieorgij Żukow (definitywna przeprowadzka), Mateusz Hołownia (wypożyczenie z Legii Warszawa) oraz Ľubomír Tupta (wypożyczenie z Hellasu Verona).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy