OFICJALNIE: Nouvier odszedł z Rakowa

OFICJALNIE: Nouvier odszedł z Rakowa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Raków Częstochowa

Bryan Nouvier już nie jest piłkarzem Rakowa Częstochowa.

Francuz przeniósł się do Ekstraklasy w ostatnim letnim oknie z CFR Cluj, jednak nie potrafił pokazać się z dobrej strony. W dziesięciu meczach Ekstraklasy nie zanotował bramki czy asysty.

Ofensywnie usposobiony zawodnik rozstał się z Rakowem za porozumieniem stron już teraz, chociaż pierwotnie jego umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

24-latek jest wychowankiem Metz, którego barwy reprezentował jednak jedynie w rezerwach. Latem 2015 roku zdecydował się na przeprowadzkę do Rumunii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy