OFICJALNIE: Nouvier odszedł z Rakowa

OFICJALNIE: Nouvier odszedł z Rakowa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Raków Częstochowa

Bryan Nouvier już nie jest piłkarzem Rakowa Częstochowa.

Francuz przeniósł się do Ekstraklasy w ostatnim letnim oknie z CFR Cluj, jednak nie potrafił pokazać się z dobrej strony. W dziesięciu meczach Ekstraklasy nie zanotował bramki czy asysty.

Ofensywnie usposobiony zawodnik rozstał się z Rakowem za porozumieniem stron już teraz, chociaż pierwotnie jego umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

24-latek jest wychowankiem Metz, którego barwy reprezentował jednak jedynie w rezerwach. Latem 2015 roku zdecydował się na przeprowadzkę do Rumunii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy