OFICJALNIE: Nowa koszulka reprezentacji Japonii [FOTO]

OFICJALNIE: Nowa koszulka reprezentacji Japonii [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Adidas

Adidas przedstawił wygląd nowej koszulki reprezentacji Japonii.

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia portalu Footyheadlines.com i na nowych trykotach japońskiego zespołu znalazł się efektowny wzór. Z przodu koszulka będzie niebiesko-granatowo-biała, a z tyłu - niebieska. Z boku znajdą się czerwone paski.

Komplet pierwszych strojów reprezentacji Japonii uzupełnią granatowe spodenki i niebieskie getry.

Planowo Japończycy mają zagrać po raz pierwszy w nowych strojach w listopadowym spotkaniu eliminacji Mistrzostw Świata z Kirgistanem. Korzystać z nich ma jednak nie tylko pierwsza reprezentacja, ale również drużyny (męska i żeńska), które w przyszłym roku wystąpią na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Więcej na temat: Oficjalnie Adidas Japonia Stroje

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji OFICJALNIE: Ashley Young w Interze OFICJALNIE: Ashley Young w Interze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy