OFICJALNIE: Nowa koszulka reprezentacji Japonii [FOTO]

OFICJALNIE: Nowa koszulka reprezentacji Japonii [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Adidas

Adidas przedstawił wygląd nowej koszulki reprezentacji Japonii.

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia portalu Footyheadlines.com i na nowych trykotach japońskiego zespołu znalazł się efektowny wzór. Z przodu koszulka będzie niebiesko-granatowo-biała, a z tyłu - niebieska. Z boku znajdą się czerwone paski.

Komplet pierwszych strojów reprezentacji Japonii uzupełnią granatowe spodenki i niebieskie getry.

Planowo Japończycy mają zagrać po raz pierwszy w nowych strojach w listopadowym spotkaniu eliminacji Mistrzostw Świata z Kirgistanem. Korzystać z nich ma jednak nie tylko pierwsza reprezentacja, ale również drużyny (męska i żeńska), które w przyszłym roku wystąpią na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Więcej na temat: Oficjalnie Adidas Japonia Stroje

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy