Oficjalnie: Nowy klub brata Ferdinanda

Oficjalnie: Nowy klub brata Ferdinanda
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Southend United FC

Anton Ferdinand zasilił szeregi Southend United FC.

Doświadczony obrońca przeszedł do ekipy z League One na zasadzie wolnego transferu z Reading i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem.

- Jestem zachwycony z podjętej decyzji. Pamiętam, że kiedyś grałem z Southend, gdy byłem jeszcze w West Hamie. Mam nadzieję, że teraz w tym klubie będę mógł regularnie grać, aby udowodnić ludziom, że nadal jestem w stanie prezentować dobry poziom. Liczę na to, że razem z zespołem awansujemy do Championship - powiedział 31-latek.

Młodszy z braci Ferdinandów przez ostatnie dwa sezony bronił barw „The Royals”. W sumie w szeregach tej drużyny wystąpił w zaledwie 26 spotkaniach.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy