OFICJALNIE: Nowy klub Daniela Chimy Chukwu

OFICJALNIE: Nowy klub Daniela Chimy Chukwu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jamshedpur

Daniel Chima Chukwu zasilił w ostatnich godzinach szeregi indyjskiego Jamshedpur FC.

Daniel Chima Chukwu to zawodnik doskonale znany z Legii Warszawa, gdzie jego przygoda nie przebiegała tak, jakby tego oczekiwał sam zawodnik, ale również i klubowe władze oraz fani.

Po opuszczeniu Ekstraklasy występował on między innymi w Molde FK, ale także i w Chinach. Od pół roku przebywa natomiast w Indiach.

W ostatnich godzinach zmienił zresztą klub wewnątrz tamtejszej ligi i przeniósł się z East Bangal do Jamshedpur w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 31 maja 2022 roku.

- Jestem zachwycony, a przede wszystkim zaszczycony, że podpisałem kontrakt z tak dobrym klubem. Bardzo się cieszę, że tutejsze władze mnie dostrzegły. Będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby pokazać się z jak najlepszej strony i przynieść chwałę tej drużynie - powiedział.

Nigeryjczyk rozegrał w tym sezonie dziesięć spotkań, w których strzelił dwa gole.

Pomimo tego, że atakujący rozegrał w Legii Warszawa raptem dziewięć spotkań, to zdobył z nią dwa mistrzostwa Polski i krajowy puchar.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy