Oficjalnie: Nowy klub Klicha

Oficjalnie: Nowy klub Klicha
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: 1. FC Kaiserslautern

Mateusz Klich został ogłoszony nowym nabytkiem FC Twente.

Polak podpisał trzyletnią umowę z nowym pracodawcą. 26-latek przez ostatnie półtora roku występował w 1.FC Kaiserslautern.

Co ciekawe - klub z Eredivisie najprawdopodobniej nie zapłacił za ten transfer nawet centa. Informację tę podali holenderscy dziennikarze z „De Telegraaf".

Warto dodać, że kilka dni temu pojawiła się informacja o ofercie z Groningen. FC Twente zajmuje obecnie jedenaste miejsce w holenderskiej ekstraklasie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldo z największym spadkiem wartości w Serie A. Piątek w czołówce Ronaldo z największym spadkiem wartości w Serie A. Piątek w czołówce Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy