Oficjalnie: Nowy klub Klicha

Oficjalnie: Nowy klub Klicha
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: 1. FC Kaiserslautern

Mateusz Klich został ogłoszony nowym nabytkiem FC Twente.

Polak podpisał trzyletnią umowę z nowym pracodawcą. 26-latek przez ostatnie półtora roku występował w 1.FC Kaiserslautern.

Co ciekawe - klub z Eredivisie najprawdopodobniej nie zapłacił za ten transfer nawet centa. Informację tę podali holenderscy dziennikarze z „De Telegraaf".

Warto dodać, że kilka dni temu pojawiła się informacja o ofercie z Groningen. FC Twente zajmuje obecnie jedenaste miejsce w holenderskiej ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy