Oficjalnie: Nowy klub Konoplanki

Oficjalnie: Nowy klub Konoplanki
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Schalke 04 Gelsenkirchen

Jewhen Konoplanka został nowym zawodnikiem FC Schalke 04.

Reprezentant Ukrainy przeniósł się do zespołu z Bundesligi w ramach rocznego wypożyczenia. W umowie pomiędzy dwoma klubami zawarto możliwość wykupu definitywnego po sezonie za 16 milionów euro.

Jewhen Ołehowycz Konoplanka urodził się 29 września 1989 roku w Kirowohradzie. Pierwsze kroki w profesjonalnej karierze piłkarskiej stawiał w Dnipro Dniepropetrowsku, skąd w 2015 roku przeniósł się do Sevilli. Ma na koncie 51 występów oraz 11 bramek w barwach reprezentacji kraju.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy