Oficjalnie: Nowy klub Leitnera
2016-08-09 15:36:59; Aktualizacja: 9 lat temu
Moritz Leitner zostanie piłkarzem Lazio.
"Biancocelesti" nie czekali długo z zastąpieniem swojego wychowanka, Ogenyia Onaziego, który dołączył do Trabzonsporu. Nowy zawodnikiem rzymian zostanie pomocnik Borussi Dortmund, Moritz Leitner. 23-latek pojawił się dziś w stolicy Włoch i od razu udał się do centrum medycznego, gdzie przeszedł testy medyczne. Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja, a zawodnik dołączy do treningów z nowym zespołem.
Transfer ma kosztować "Aquile" około dwa miliony euro. Do tego Włosi będą zobligowani do wypłaty dodatkowych bonusów w przypadku spełnienia pewnych warunków. Leitner na lotnisku znalazł chwilę na krótką wypowiedź na temat transferu.
- Jestem szczęśliwy, że tu przychodzę, oczekiwałem tego. Czuję, że to dobry wybór. Derby Rzymu? Wiem o nich wszystko - powiedział dla "Lalaziosiamonoi".Popularne













![Brahim Díaz prowadzi Maroko do zwycięstwa. Następnym rywalem... „zdalnie” sterowanym Kamerun [WIDEO]](img/photos/105421/170x113/brahim-diaz.jpg)

![Jest w formie! Piotr Zieliński z golem w Serie A [WIDEO]](img/photos/114192/170x113/piotr-zielinski.jpg)





![Jagiellonia Białystok ogłosiła głośny powrót. Wzmocnienie sztabu Adriana Siemieńca [OFICJALNIE]](img/photos/114204/90x60/hermes.jpg)





![Jagiellonia Białystok ogłosiła głośny powrót. Wzmocnienie sztabu Adriana Siemieńca [OFICJALNIE]](img/photos/114204/170x113/hermes.jpg)





