OFICJALNIE: Nowy klub Masłowskiego!

OFICJALNIE: Nowy klub Masłowskiego! fot. FotoPyk
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: HNK Gorica

Michał Masłowski został nowym zawodnikiem HNK Gorica.

Były pomocnik Legii Warszawa podpisał umowę z chorwacką drużyną ważną do końca obecnej kampanii. Pomocnik pozostawał wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontraktu z ekipą ze stolicy.

W czwartek Masłowski poleciał do Chorwacji, gdzie w ekspresowym tempie doszło do finalizacji transakcji. Chociaż umowa będzie ważna do końca obecnego sezonu, 27-latek będzie mógł ją przedwcześnie rozwiązać w grudniu.

Michał Masłowski występuje na pozycji środkowego pomocnika. W barwach Legii rozegrał 34 spotkania, po czym zdecydował się na rozwiązanie kontraktu w ostatnim dniu okna transferowego. Na boisku pojawiał się tylko w rezerwach, a w zespole Jacka Magiery nie miał żadnych szans na grę. Ostatni sezon z kolei spędził na wypożyczeniu do Piasta Gliwice. Do Legii przeniósł się w 2015 roku za około 800 tysięcy euro z Zawiszy Bydgoszcz.

Teraz będzie kontynuował karierę w drugoligowym HNK (aktualnie zespół ten zajmuje trzecie miejsce w tabeli).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy