OFICJALNIE: Nowy klub Masłowskiego!

OFICJALNIE: Nowy klub Masłowskiego! fot. FotoPyk
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: HNK Gorica

Michał Masłowski został nowym zawodnikiem HNK Gorica.

Były pomocnik Legii Warszawa podpisał umowę z chorwacką drużyną ważną do końca obecnej kampanii. Pomocnik pozostawał wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontraktu z ekipą ze stolicy.

W czwartek Masłowski poleciał do Chorwacji, gdzie w ekspresowym tempie doszło do finalizacji transakcji. Chociaż umowa będzie ważna do końca obecnego sezonu, 27-latek będzie mógł ją przedwcześnie rozwiązać w grudniu.

Michał Masłowski występuje na pozycji środkowego pomocnika. W barwach Legii rozegrał 34 spotkania, po czym zdecydował się na rozwiązanie kontraktu w ostatnim dniu okna transferowego. Na boisku pojawiał się tylko w rezerwach, a w zespole Jacka Magiery nie miał żadnych szans na grę. Ostatni sezon z kolei spędził na wypożyczeniu do Piasta Gliwice. Do Legii przeniósł się w 2015 roku za około 800 tysięcy euro z Zawiszy Bydgoszcz.

Teraz będzie kontynuował karierę w drugoligowym HNK (aktualnie zespół ten zajmuje trzecie miejsce w tabeli).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy