OFICJALNIE: Nowy kontrakt Kolewa

OFICJALNIE: Nowy kontrakt Kolewa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Aleksandyr Kolew zaakceptował ofertę włodarzy klubu i przedłużył umowę z Sandecją Nowy Sącz.

25-letni Bułgar jest wychowankiem Lewskiego Sofia. Stamtąd przeniósł się do Belgii, a konkretnie do KFC Dessel Sport. Napastnik w swojej karierze bronił również barw AS Verbroedering Gee, Botewa Płowdiw i Beroje Stara Zagora.

Do Polski trafił w styczniu 2017 roku. Na jego usługi skusiła się Stal Mielec. Dobra runda w zespole z południa Polski zaowocowała zainteresowaniem ze strony klubów Lotto Ekstraklasy. Snajper wzmocnił ekipę beniaminka, Sandecję Nowy Sącz.

Bułgar w obecnym sezonie rozegrał 27 ligowych spotkań. Jego dorobek to siedem goli i jedna asysta.

Kolew jest kolejnym zawodnikiem Sandecji, który zdecydował się na parafowanie nowego kontraktu. Wcześniej umowę z klubem przedłużył Filip Piszczek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy