OFICJALNIE: Oleksy i Michalczyk w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Oleksy i Michalczyk w Chrobrym Głogów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu Jakuba Michalczyka i Pawła Oleksego.

Pierwszoligowiec powoli kompletuje kadrę zespołu. W ostatnich dniach poinformowano o pozyskaniu Jakuba Michalczyka i Pawła Oleksego.

Pierwszy z nich trenował z Chrobrym od początku sierpnia, kiedy to rozstał się Penyą Deportiva. Zawodnik pozostawił po sobie dobre wrażenie, dlatego też zdecydowano się go pozyskać na stałe.

Pomocnik podpisał z nowym klubem kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Drugi z piłkarzy to z kolei doświadczony lewy obrońca, który ma na swoim koncie blisko sto występów na boiskach Ekstraklasy.

Ostatnio grał natomiast w Bruk-Bet Niecieczy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy