OFICJALNIE: Omar Marmoush odchodzi z Wolfsburga, ale pozostaje w Bundeslidze

OFICJALNIE: Omar Marmoush odchodzi z Wolfsburga, ale pozostaje w Bundeslidze fot. itpicker / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Eintracht Frankfurt

Omar Marmoush od 1 lipca zamieni VfL Wolfsburg na Eintracht Frankfurt na zasadzie wolnego transferu.

Umowa z nowym klubem będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/2027.

Dyrektor sportowy Eintrachtu, Markus Krösche, powiedział:

- Udało nam się pozyskać zawodnika, który dzięki swoim umiejętnościom zapewni naszej ofensywie jeszcze większą elastyczność. Omar udowodnił już swoją wartość w Bundeslidze, a jednocześnie wciąż ma ogromny potencjał do rozwoju. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak utalentowanego zawodnika dla Eintrachtu Frankfurt w ramach wolnego transferu.

24-letni Egipcjanin w bieżącym sezonie rozegrał do tej pory 34 spotkania, w których strzelił sześć bramek i zanotował asystę. Początkowo występował jako lewy skrzydłowy, jednak ostatnio Niko Kovač częściej wystawiał go na środku ataku.

Marmoush był zawodnikiem Wolfsburga od 2020 roku. Jednak dopiero w obecnym sezonie zaczął regularnie występować w zespole „Wilków”. Wcześniej dwukrotnie przebywał na wypożyczeniach: w FC St. Pauli oraz VfB Stuttgart.

Eintracht Frankfurt zapowiedział już wcześniej transfer środkowego obrońcy Williana Pacho z Royalu Antwerp za dziewięć milionów euro. Potwierdzono również, że Daichi Kamada opuści ten niemiecki zespół wraz z końcem sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy